Zwrot akcji po tych słowach Marka Papszuna. Głośno o odejściu z Legii

0
11

– Chciałbym, by został w Warszawie, lecz to nie jest proste. Tak o przyszłości Jeana-Pierre’a Nsame po ostatnim meczu ligowym wypowiedział się trener Legii Warszawa Marek Papszun. Negocjacje ws. nowej umowy dla 33-letniego napastnika wciąż trwają. Obie strony napotkały na poważny problem. Jak informuje „Fakt” Nsame zgodził się na znaczącą obniżkę wynagrodzenia. To jest jednak zbyt mało, by spełnić oczekiwania i możliwości Legii.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-zwrot-akcji-po-tych-slowach-papszuna-glosno-o-odejsciu-z-leg,nId,23491846
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Francuski siatkarz wyznał, co słyszał o Polsce. Wystarczyły trzy słowa