Zwrot akcji po meczu Legii z Widzewem, jest oświadczenie PZPN-u. Wielka zmiana

0
9

W oparach ogromnych kontrowersji zakończył się pełen napięć mecz Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Podopieczni Marka Papszuna rzutem na taśmę wygrali, strzelając gola w ostatniej akcji meczu. Od razu podniesiono jednak larum – rzutu wolnego, po którym padła bramka na wagę trzech punktów, w opinii większości kibiców i ekspertów w ogóle nie powinno być. W końcu głos w sprawie postanowił zabrać PZPN. Doszło do sporego zwrotu akcji.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-zwrot-akcji-po-meczu-legii-z-widzewem-jest-oswiadczenie-pzpn,nId,23472585
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Padło nazwisko i wybuchła burza. Alarm przed El Clasico, Lewandowski ostrzeżony