Została liderką kadry Lavariniego, teraz mówi otwarcie. „Mamy tego dość”

0
6

Już tylko kilka dni dzieli siatkarki reprezentacji Polski od rozpoczęcia gry w rozgrywkach Ligi Narodów. Podopieczne Stefano Lavariniego będą bronić brązowego medalu, a do Chin udają się w nieco eksperymentalnym składzie. Zawodniczki mają już za sobą turniej towarzyski we Włoszech, który pokazał co trzeba poprawić. W rozmowie z Interią głos w tej sprawie zabrała Martyna Czyrniańska. A co więcej, zdradza, czego ma już dość.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/siatkowka/reprezentacja-kobiet/news-zostala-liderka-kadry-lavariniego-teraz-mowi-otwarcie-mamy-t,nId,23489822
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kolejne trzęsienie ziemi. Fissette może wrócić. W tle finał Wimbledonu