Wydał werdykt po meczu Świątek. Brutalnie. Nie ma żadnych wątpliwości

0
7

Iga Świątek pierwszy raz od 2019 roku nie przebrnęła przez mecz czwartej rundy w turnieju na kortach imienia Rolanda Garrosa. Polka odpadła po przegranej z Martą Kostiuk właśnie na tym etapie. – Ewidentnie sprawa jest w głowie Igi Świątek – wskazuje jasno Lech Sidor w krótkim filmie w mediach społecznościowych kanału „Trzeci serwis”.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-wydal-werdykt-po-meczu-swiatek-brutalnie-nie-ma-zadnych-watp,nId,23490175
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Głośny wyjazd Lewandowskiego. Boniek komentuje. "Ja bym tego nie zrobił"