„Wstyd być człowiekiem”. Nie mieści się w głowie, jak potraktowali Chwalińską

0
2

Maja Chwalińska odnosi na Roland Garros największy sukces w karierze. Polka dotarła do ćwierćfinału rozgrywek i już miała szansę zaskoczyć wszystkich swoją grą i tym, co potrafi. Zarówno jednak wcześniej jak i teraz zmaga się z problemem, który dotyka wielu tenisistek – nienawiścią w sieci powiązaną mocno z zakładami bukmacherskimi. Wielokrotnie podobne działania spotykały się z reakcją jej fanów.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-obrzydliwe-jak-zostala-potraktowana-chwalinska-musialo-dojsc,nId,23490914
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Tyle wystarczy, by oszukać kontrolera skoków narciarskich. Pokazali nagranie