Włoscy siatkarze już po pierwszym meczu. Doszło do deklasacji

0
5

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja siatkarskiej Ligi Narodów, Polacy formę przed tymi rozgrywkami szlifowali podczas turnieju w Sosnowcu i Katowicach. Pierwszy sparing mają za sobą także Włosi, czyli aktualni mistrzowie świata i wielcy rywale „Biało-Czerwonych”. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego zmierzyli się z Turkami, a na parkiecie oglądaliśmy m.in. atakującego z polskimi korzeniami, Kamila Rychlickiego. Spotkanie zakończyło się deklasacją.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/siatkowka/news-pokaz-sily-wielkich-rywali-polskich-siatkarzy-deklasacja-w-p,nId,23489298
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Koniec jazd Formuły 1 w Bahrajnie. Mistrz świata wyprzedzony tuż przed końcem