Wicemistrzowie świata błysnęli przed meczem z Polską. Ograli mocnych rywali

0
7

Towarzyski turniej w Polsce trwa. Przed startem Ligi Narodów w Sosnowcu formę najpierw sprawdzili siatkarze Nikoli Grbicia, a potem w tej samej hali zmierzyły się reprezentacje Ukrainy i Bułgarii. W obu brakowało kilku gwiazd, ale to nie znaczyło, że na boisku nie było emocji. Odpuszczać nie zamierzał zwłaszcza trener Bułgarów Gianlorenzo Blengini. Ostatecznie prowadzeni przez niego wicemistrzowie świata zdołali wygrać 3:1. Ukraina z Polską zagra w piątek, Bułgaria w sobotę.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/siatkowka/news-wicemistrzowie-swiata-blysneli-przed-meczem-z-polska-trener,nId,23480963
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Serce, finezja i poświęcenie. TOP 5 akcji listopada w Orlen Superlidze Kobiet [WIDEO]