W Niemczech aż huczy o rewolucji w Legii. Papszun musi to zaakceptować

0
4

Legia Warszawa awans do europejskich pucharów utraciła w ostatnich sekundach niedawnej multiligi. W stolicy trwają już przygotowania do nowego sezonu. Prócz zmian w kadrze drużyny sporo dzieje się również w gabinetach. Niemieccy dziennikarze donoszą o zaskakującym ruchu, który znacząco zwiększyłby rolę Frediego Bobicia w Legii. Niemiec miałby zastąpić na kluczowym stanowisku byłego reprezentanta Polski Michała Żewłakowa.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-w-niemczech-az-huczy-o-rewolucji-w-legii-papszun-musi-to-zaa,nId,23489967
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Bolesne odpadnięcie Barcy, co dalej z Lewym? Takie są opcje dla Polaka