Ukrainki wyeliminowane z Roland Garros. Bolesny koniec. Nie ma ćwierćfinału

0
4

Reprezentantki Ukrainy spisują się kapitalnie podczas tegorocznego sezonu na mączce. Najpierw zapewniły sobie awans do finałów BJK Cup, grając na korcie ziemnych w Gliwicach, a później sięgały po laury w turniejach rangi WTA. Forma przełożyła się na znakomite występy podczas Roland Garros. Elina Switolina i Marta Kostiuk zagwarantowały dziś bezpośrednie starcie dwóch zawodniczek z tego kraju o półfinał w singlu. Gdy one celebrowały swój sukces, nieopodal doszło do eliminacji dwóch Ukrainek ze zmagań w Paryżu.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-ukrainki-wyeliminowane-z-roland-garros-bolesny-koniec-jednak,nId,23490176
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Valentin Vacherot - Hubert Hurkacz w 1/8 finału turnieju w Monte Carlo. Relacja na żywo