Trzysetowy ćwierćfinał pogromczyni Świątek. Deklasacja na koniec

0
6

W niedzielę Iga Świątek nie zdołała zrobić sobie prezentu na 25. urodziny. Polka przegrała z Martą Kostiuk w czwartej rundzie Roland Garros i tym samym odpadła z wielkoszlemowej imprezy w Paryżu. Dwa dni po tym spotkaniu Ukrainka ponownie wyszła na Court Philippe-Chatrier, tym razem by walczyć o awans do najlepszej „4”. Na głównej arenie zmierzyła się ze swoją rodaczką – Eliną Switoliną. Panie stoczyły trzysetowy bój. Na koniec ukraińskiego starcia doświadczyliśmy pogromu.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-ograla-swiatek-a-teraz-taki-mecz-kostiuk-pogrom-na-koniec-cw,nId,23491049
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Drużyny Polaków w walce o półfinał Ligi Europy. Oto faworyt