„To nie była drużyna”. Były selekcjoner bez litości dla reprezentantów Polski

0
11

– To, co oglądaliśmy we Wrocławiu, to nie był zespół, ale grupa ubrana w biało-czerwone stroje. I ta grupa nie miała szans wygrać tego spotkania – były trener reprezentacji Jerzy Engel nie przebiera w słowach po przegranej Polski z Ukrainą (0:2). Dostrzegł tylko jeden pozytyw, za to minusów całe mnóstwo. Zwrócił też uwagę na upór selekcjonera w grze trójką obrońców. – Wiedziałem, że będą z tego problemy. I były.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/news-to-nie-byla-druzyna-byly-selekcjoner-bez-litosci-dla-repreze,nId,23490203
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Świątek zeszła z kortu i nadała komunikat. Mocny odzew, wystarczyły trzy zdania