Tak zachowali się polscy kibice po hymnie Ukrainy. Poruszenie na stadionie

0
6

Polscy kibice, którzy pojawili się na stadionie we Wrocławiu, w zdecydowanej większości brawami skwitowali hymn Ukrainy. Mimo iż spotkanie mogło być uznawane za mecz podwyższonego ryzyka, do jego rozpoczęcia nie spełnił się żaden czarny scenariusz. Nie zabrakło jednak także gwizdów.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/news-tak-zachowali-sie-polscy-kibice-po-hymnie-ukrainy-poruszenie,nId,23490168
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Mocne zawirowania w Planicy, rehabilitacja Polaków. Wielki pech Kubackiego