Tak Nawrocki kibicował Lechii, wszystko uchwyciły kamery. Co za widok

0
139

W poniedziałek Lechia Gdańsk podjęła u siebie Motor Lublin w ramach meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Piłkarze gospodarzy wśród kibiców, mieli specjalnego gościa, czyli nowego prezydenta RP Karola Nawrockiego. Tuż po ostatnim gwizdku spotkania kanał YouTube PolishFans TV opublikował wideo, na którym jasno widać, w jaki sposób Lechię wspierała głowa państwa.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-tak-nawrocki-kibicowal-lechii-wszystko-uchwycily-kamery-co-z,nId,22173851
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Burza wokół Ołeksandra Usyka, padły oskarżenia o zdradę. Wystarczył jeden gest