Tak Andriejewa odpowiedziała na porażkę Świątek. Rosjanka w natarciu

0
6

Po tym, jak Iga Świątek przegrała w niedzielę z Martą Kostiuk, stało się jasne, że w Paryżu będziemy mieli nową finalistkę Szlema. To otworzyło szansę na życiowe osiągnięcie m.in. dla Mirry Andriejewej. Póki co Rosjanka walczyła dziś o miejsce w najlepszej „8” Roland Garros. Na jej drodze znalazła się pogromczyni Magdaleny Fręch – Jil Teichmann. Reprezentantka Szwajcarii, rewelacja tego turnieju, próbowała postawić się 19-latce. Ostateczne rozstrzygnięcie nadeszło po 85 minutach gry.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-tak-andriejewa-odpowiedziala-na-porazke-swiatek-dwusetowy-me,nId,23490188
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Lewandowska nadała niespodziewany komunikat. Musiała się pochwalić