Szpilka wyłożył karty na stół. Głośny powrót po 12 latach stał się faktem

0
6

Artur Szpilka powoli przygotowuje się do walki z Augusto Sakaiem na gali XTB KSW 120 w Gdyni. Polski pięściarz sięgnął w tym celu po pomoc prawdziwego fachowca. Po 12 latach zawodnik ponownie połączył siły z trenerem, który w przeszłości pomógł mu pokonać Tomasza Adamka. – Pierwsze zajęcia nie były łatwe – komentuje Fiodor Łapin.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/mma/news-szpilka-wylozyl-karty-na-stol-glosny-powrot-po-12-latach-sta,nId,23489402
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Bolesna runda polskich klubów w europejskich pucharach. Oto ranking UEFA