Świątek żegna się z Paryżem. WTA natychmiast reaguje na zwycięstwo Ukrainki

0
9

Niedzielne zmagania na kortach Rolanda Garrosa rozpoczęło starcie Igi Świątek z Martą Kostiuk. Stawką polsko – ukraińskiego pojedynku był awans do ćwierćfinału paryskiego turnieju. Pierwszy set był niezwykle wyrównany, ale na swoim koncie zapisała go Ukrainka. Druga partia to istna dominacja Kostiuk, która pokazała, że ten sezon na nawierzchni ziemnej należy właśnie do niej. Na jej wygraną błyskawicznie zareagowało WTA.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-swiatek-zegna-sie-z-paryzem-wta-natychmiast-reaguje-na-zwyci,nId,23490052
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Probierz wysłał jasny sygnał. Czeka na „nowego Grosickiego”. Padło nazwisko