Siódemka ORLEN Superligi – mecze o medale

0
6

Rywalizacja w ORLEN Superlidze w sezonie 2025/26 dobiegła końca. Po 21. mistrzostwo Polski sięgnęła Industria Kielce, która odebrała trofeum ORLEN Wiśle Płock. Po 25 latach na podium wróciło PGE Wybrzeże Gdańsk. Którzy zawodnicy najlepiej zaprezentowali się w walce o medale?

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-reczna/superliga-mezczyzn/news-siodemka-orlen-superligi-mecze-o-medale,nId,23491665
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Polska gwiazda wynajęła dom w USA, by trenować. Kończą jej się środki