Siatkarz wypadł z kadry, później opuścił kraj. Poza Polską już błyszczy

0
44

Dawid Dulski od kilku lat uchodzi za olbrzymi talent, co zresztą dostrzegł sam Nikola Grbić, dając mu zadebiutować w reprezentacji Polski. Od tego momentu młody atakujący nie zdołał wywalczyć sobie stałego miejsca w kadrze, ostatnio już nie otrzymywał powołań. Niedawno zdecydował się na radykalny krok i wyjazd z ojczyzny, stawiając na rozwój w innym kraju. Ostatnie doniesienia wiele mówią o tym, czy była to słuszna decyzja.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/siatkowka/reprezentacja-mezczyzn/news-siatkarz-wypadl-z-kadry-grbicia-pozniej-opuscil-polske-to-sz,nId,22450073
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Z Milanu do Ekstraklasy. To już się dzieje, dyrektor ogłosił kibicom