Sabalenka ogłosiła jeszcze na korcie. To koniec. „Muszę być lojalna”

0
13

Aryna Sabalenka w sobotnie popołudnie zapewniła sobie awans do czwartej rundy turnieju Rolanda Garrosa, pokonując Darię Kasatkinę 6:0, 7:5. Jeszcze będąc na korcie Białorusinka zapytana została o batalię, którą w Paryżu toczyła poza kortem z Novakiem Djokoviciem. Liderka światowego rankingu nie mogła postąpić inaczej i ogłosiła światu swoją decyzję.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-sabalenka-oglosila-jeszcze-na-korcie-to-koniec-musze-byc-loj,nId,23489988
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Zmiany na mistrzostwach świata. Są kluczowe dla polskich siatkarek [WIDEO]