Rywalka Mai Chwalińskiej ogłosiła walkower. Kuriozalny powód

0
4

Maja Chwalińska pokonując Marię Sakkari po raz pierwszy w karierze awansowała do 4. rundy Rolanda Garrosa. W walce o ćwierćfinał Polka zmierzy się z Diane Parry. Francuzka niedługo po sensacyjnym triumfie nad Amandą Anisimovą ogłosiła swoje wycofanie z turnieju deblowego. Powodem jest … finał Ligi Mistrzów z udziałem jej ukochanego klubu – PSG.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-rywalka-mai-chwalinskiej-oglosila-walkower-kuriozalny-powod,nId,23489992
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wielki wyczyn Świątek. Spektakularnie gromi Sabalenkę. 100 % skuteczności