Rozbita rywalka zeszła z kortu i zaczęła mówić o Chwalińskiej. Nie hamowała się

0
3

Można powiedzieć, że padł ostatni francuski bastion na tegorocznym Rolandzie Garrosie. Wyeliminowanie Diane Parry przez Maję Chwalińską zakończyło francuskie akcenty w singlowym French Open. 23-latka na pomeczowej konferencji prasowej zwróciła się do naszej rodaczki. Poświęciła jej grze kilka zdań.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-rozbita-rywalka-zeszla-z-kortu-i-zaczela-mowic-o-chwalinskie,nId,23490753
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  To się dzieje. Tyle Barcelona ma dostać za ter Stegena. Hiszpanie przekazują