Rozbiła 6:0 Sabalenkę. Rosjanka od razu wypaliła, co ją łączy z Polką

0
5

Znakomicie w tegorocznej edycji wielkoszlemowego turnieju Rolanda Garrosa radzi sobie Maja Chawlińska. Polka jest już w półfinale rywalizacji, a w spotkaniu o wielki finał zmierzy się dość nieoczekiwanie z Dianą Sznajder. Ta pokonała w 1/4 finału Arynę Sabalenkę 3:6, 7:5, 6:0. Tuż po zakończeniu spotkania została zapytana o jej plany przed spotkaniem z Polką. Do tego zdradziła, co łączy ją z naszą zawodniczką.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-rozbila-6-0-sabalenke-rosjanka-od-razu-wypalila-co-ja-laczy,nId,23491830
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Czystki Papszuna w Legii trwają. Kolejny zawodnik odstawiony