Rewelacja zdeklasowana, padł rekord MŚ. Kolejne męczarnie obrońców tytułu

0
7

Koniec znakomitej passy reprezentacji Austrii w hokejowych mistrzostwach świata elity, jakie odbywają się w Szwajcarii. I to właśnie gospodarze brutalnie sprowadzili na ziemię ekipę, która wygrała trzy pierwsze mecze, co nie zdarzyło im się nigdy wcześniej w historii. Szwajcarski walec wprost wprasował Austriaków w lód. Wysoką wygraną zanotowali także Szwedzi, a obrońcy tytułu – Amerykanie znowu musieli się namęczyć, by uniknąć porażki.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/hokej/news-rewelacja-zdeklasowana-padl-rekord-ms-kolejne-meczarnie-obro,nId,23480994
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Tonie w zachwytach nad Igą Świątek. Zwraca uwagę na jedno