Radwańska na Wimbledonie w zupełnie nowej roli. Chciałaby wrócić na kort

0
40

Agnieszka Radwańska i Urszula Radwańska przez lata były najbardziej znanymi polskimi tenisistkami. Grały solo i w deblu, wciąż rozumieją się jak nikt, bo jak często podkreślały, więź między nimi jest bardzo silna. Młodsza z sióstr pokazała ostatnio zdjęcia z ostatniego Wimbledonu. Jak się okazało, pojawiła się na nim w zupełnie nowej roli. Postanowiła też gorąco podziękować swojej siostrze.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/wimbledon/news-radwanska-na-wimbledonie-w-zupelnie-nowej-roli-chcialaby-wro,nId,22164741
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kliczko pisze list do Polaków. W tle brutalny atak w Gdańsku. To nie przypadek