PSG rozbiło bank w LM. Setki milionów na koncie, a to jeszcze nie koniec

0
5

Tego dnia piłkarze Paris Saint-Germain nie zapomną na długo. Po pasjonującym starciu z Arsenalem to właśnie francuska ekipa po raz kolejny podniosła trofeum za triumf w Lidze Mistrzów UEFA. „Les Parisiens” za sukces z rozgrywkach otrzymają niemałe pieniądze. Mowa tu o… kilkuset milionach złotych.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-psg-rozbilo-bank-w-lm-setki-milionow-na-koncie-a-to-jeszcze,nId,23490009
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kuriozalna bramka, a później taki cios w meczu Ekstraklasy. Doliczone aż 16 minut