Przejęta Sabalenka nadała komunikat po porażce. Ogłosiła to całemu światu

0
79

Sobota okazała się bolesna dla Aryny Sabalenki. Liderka rankingu była już od krok od awansu do finału WTA 1000 w Wuhan. Prowadziła 5:2 w trzecim secie meczu z Jessicą Pegulą, a mimo to przegrała – na dodatek po tie-breaku, czyli rozgrywce dominowanej przez nią w ostatnich miesiącach. Kilka godzin po porażce, w nocy czasu lokalnego, Białorusinka zamieściła wpis w swoich mediach społecznościowych. Padły w nim słowa o zakończeniu, którego nie chciała. Oto co miała do przekazania tenisistka z Mińska.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/news-aryna-sabalenka-zabrala-glos-po-porazce-z-pegula-oto-co-mial,nId,22430338
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kurek z kasą zakręcony. Tak uratowali polski klub. "Sukces działaczy i polityków"