Przegrali z Wieczystą, trener mówi wprost: Można to robić, ale ze smakiem

0
6

Wieczysta Kraków w finale barażu pokonała Chrobrego Głogów 2:1 i po raz pierwszy w historii awansowała do Ekstraklasy. Po meczu trener gości Łukasz Becella gratulował rywalom, ale też zwracał uwagę na to, w jaki sposób próbowali kraść każdą sekundę.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/1-liga/news-wieczysta-krakow-z-awansem-trener-rywali-mial-pretensje-o-je,nId,23490225
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Najpierw wpadł on, potem Iga. Jest oficjalny komunikat. To się musiało tak skończyć