Maja Chwalińska idzie jak burza przez wielkoszlemowy turniej Rolanda Garrosa rozgrywany na ceglastych kortach w Paryżu. 24-latka zanotowała już piąte z rzędu zwycięstwo, nie tracąc przy tym seta i powalczy o awans do 1/8 finału. Polka imponuje piękną i techniczną grą, która jest bardzo niewygodna dla rywalek. Chwalińska długo czekała na taki moment w karierze, ale była cierpliwa. – Wydarzyło się wiele nieprzyjemnych rzeczy i trzeba było trochę poczekać na takie mecze. Ale było warto – powiedział Piotr Szczypka, menedżer Mai Chwalińskiej i prezes BKT Advantage Bielsko-Biała, w rozmowie z Interia Sport.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-polka-podbija-paryz-przezyla-traume-w-hotelu-jedzenie-przez,nId,23489351
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




