To już niemal tradycja, że urodziny Igi Świątek przypadają na czas trwania Roland Garros. W tym roku dodatkowo pokryły się z dniem meczowym Raszynianki. Nasza reprezentantka przystąpiła dziś do walki o ćwierćfinał i sprawienie sobie prezentu. Na drodze Polki znalazła się zawodniczka, która miała bilans 15-0 w tym sezonie na mączce – Marta Kostiuk. Świątek serwowała po zwycięstwo w pierwszym secie, ale potem doszło do zwrotu akcji. Ostatecznie to podopieczna Sandry Zaniewskiej triumfowała 7:5, 6:1. Oto co się wydarzyło w Paryżu.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-swiatek-walczyla-z-niepokonana-kostiuk-dwusetowa-batalia-o-c,nId,23490067
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




