Pierwsza runda i Niemiec na deskach. Deklasacja w Rosji, mistrz triumfuje

0
12

Dmitrij Biwoł wrócił i ma się dobrze. Operacja kręgosłupa spowodowała u Rosjanina długą przerwę, ale ta wreszcie zakończyła się pod koniec maja. Gwiazdor wziął udział w wyjątkowym wydarzeniu, ponieważ boksował przed własną publicznością. Michael Eifert nie zagroził mu ani przez moment. Niemiec już podczas pierwszej rundy wylądował na deskach. Potem jego celem było tylko wytrwanie do ostatniego gongu.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/boks/news-pierwsza-runda-i-niemiec-na-deskach-deklasacja-w-rosji-mistr,nId,23490090
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wandale zniszczyli grób legendy motorsportu. "Brakuje nam słów"