Pięć czerwonych kartek w Kielcach, potem deklasacja. Oto nowy mistrz kraju

0
9

Odkąd faza play-off powróciła do Orlen Superligi, Orlen Wisła Płock nie przegrała w niej choćby jednego spotkania. Każda piękna seria kiedyś jednak musi dobiec końca i ta ekipy z województwa mazowieckiego przeszła do historii tydzień temu, gdy pewne zwycięstwo na jej terenie odniosła Industria Kielce. Dziś zawodnicy Krzysztofa Lijewskiego tylko albo aż musieli iść za ciosem. Dostali trzy czerwone kartki, ale zadanie wykonali wzorowo. W nagrodę wracają na tron po dwóch latach przerwy.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-reczna/superliga-mezczyzn/news-piec-czerwonych-kartek-w-kielcach-potem-deklasacja-oto-nowy,nId,23490020
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Lewandowska nie mogła trzymać tego dłużej w tajemnicy. Lawina komentarzy