Oto plan Chwalińskiej przed półfinałem. Ogłosiła światu, będzie zmiana

0
5

Maja Chwalińska wciąż kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa podczas tegorocznego Rolanda Garrosa. Nasza rodaczka w środowe popołudnie zameldowała się w półfinale drugiego Wielkiego Szlema w tenisowym kalendarzu, pokonując Annę Kalinską 7:6, 6:3. Kolejne spotkanie przyjaciółka Igi Świątek rozegra już jutro. 24-latka jeszcze na korcie zdradziła, co zamierza robić przed bojem o wielki finał.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-oto-plan-chwalinskiej-przed-polfinalem-oglosila-swiatu-bedzi,nId,23491719
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Najpierw miazga w El Clasico, a teraz kolejny cios dla Realu. Nie minęły 24 godziny