Osaka szukała rewanżu na Sabalence. Pasjonująca walka o ćwierćfinał

0
19

Poniedziałkowa sesja wieczorna na Roland Garros urastała do miana historycznej. Po raz pierwszy od trzech lat zobaczyliśmy w niej mecz singla kobiet. Na Court Philippe-Chatrier zaprezentowały się czterokrotne mistrzynie imprez wielkoszlemowych – Aryna Sabalenka i Naomi Osaka. Japonka poszukiwała rewanżu za tegoroczne porażki z Białorusinką. Podopieczna Tomasza Wiktorowskiego zaczęła dobrze, od prowadzenia 2:0. Ostatecznie znów triumfowała jednak liderka rankingu WTA – 7:5, 6:3. Oto co się wydarzyło w Paryżu.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-sabalenka-grala-z-osaka-o-cwiercfinal-pasjonujace-starcie-gw,nId,23490773
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Mordercze ciosy. Masternak odpalił się w końcówce, pas trafił w nowe ręce