Olisadebe jasno ws. syna. To zamierza zrobić. Może zagrać dla Polski

0
3

W środowy wieczór piłkarska reprezentacja Polski rozegra drugi mecz towarzyski podczas majowo-czerwcowego zgrupowania. Tym razem podopieczni Jana Urbana zmierzą się na PGE Narodowym z Nigerią. Potyczka będzie wyjątkowa choćby dla Emmanuela Olisadebe, który wczoraj przybył na konferencję prasową „Biało-Czerwonych”. Po wspomnianym wydarzeniu z 47-latkiem porozmawiała redakcja TVP Sport. Były gwiazdor naszej kadry zabrał głos w temacie syna. Poszło o potencjalną grę dla „Orłów”.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/news-olisadebe-jasno-ws-syna-to-zamierza-zrobic-moze-zagrac-dla-p,nId,23491645
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Cztery gole i święto we Wrocławiu. Miesiące czekania i jest światełko w tunelu