Niezbyt długa przygoda Sabalenki z 3. rundą Roland Garros. 76 minut i koniec

0
17

W pierwszym sobotnim meczu na Court Suzanne-Lenglen zobaczyliśmy w akcji Naomi Osakę. Japonka wywalczyła awans do czwartej rundy Roland Garros po 178 minutach walki. W tym momencie znaleźliśmy się o jeden krok od kolejnego starcia Japonki z Aryną Sabalenką. Białorusinka wyszła po chwili na tę samą arenę, by rywalizować o możliwość potyczki z tenisistką z Azji. Przeciwniczką liderki rankingu WTA była Daria Kasatkina. Spotkanie nie potrwało zbyt długo. Rozstrzygnięcie nastąpiło już po 76 minutach.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/news-sabalenka-walczyla-o-hit-w-4-rundzie-z-osaka-szybki-pojedyne,nId,23489950
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Historyczny triumf Magdy Linette, mistrzyni Wimbledonu pokonana. Błysk przed Roland Garros