Niebywały powrót Chwalińskiej. Polka zagra o ćwierćfinał Roland Garros

0
14

Na sobotę zaplanowano dokończenie rywalizacji w trzeciej rundzie Roland Garros. Już na początku dnia czekały nas polskie emocje. Maja Chwalińska walczyła o to, by dołączyć do Igi Świątek w najlepszej „16” zmagań. Na drodze naszej reprezentantki znalazła się półfinalistka tego turnieju sprzed pięciu lat – Maria Sakkari. Po gładko przegranym secie, 24-latka doprowadziła do decydującej odsłony. A w niej dała koncert, zapisując na swoim koncie zwycięstwo 1:6, 6:3, 6:2. Wiemy, z kim może zagrać o ćwierćfinał.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-chwalinska-wracala-po-1-6-z-sakkari-trzysetowy-boj-o-history,nId,23489877
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Zaskakujące wieści z Hiszpanii. Chodzi o Szczęsnego. Jest nowa opcja