Nie koniec Świątek w Paryżu. Była „1” w akcji. Decyzja Polki budzi reakcję

0
4

Iga Świątek pożegnała się z tegorocznym Rolandem Garrosem na etapie 1/8 finału, przegrywając 5:7, 1:6 z ukraińską tenisistką Martą Kostiuk. W Paryżu temat trzeciej rakiety świata wciąż jest jednak obecny. A wszystko za sprawą mającej polskie korzenie byłej liderki rankingu WTA – Angelique Kerber. 38-latka zabrała głos w sprawie Igi Świątek na łamach „Faktu”, reagując także na jej kluczową w ostatnim czasie decyzję.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-nie-koniec-swiatek-w-paryzu-byla-1-w-akcji-decyzja-polki-bud,nId,23491547
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  12 lat czekali na awans. Czerwona kartka i zwrot. Rzuty karne zadecydowały