Nerwy Igi Świątek. Stało się najgorsze. Fatalne skutki dla Polki

0
10

Tegoroczna przygoda Igi Świątek z Rolandem Garrosem zakończyła się na 1/8 finału. Na niedzielną porażkę polskiej tenisistki z Ukrainką Martą Kostiuk zareagował Wojciech Fibak. Nasz legendarny tenisista zauważył wielką nerwowość w poczynaniach byłej liderki rankingu WTA. Wskazał przy tym nawet na jej przyczyny i podkreślił, że sam już dwa lata temu zaczął w tej sprawie bić na alarm.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-nerwy-igi-swiatek-stalo-sie-najgorsze-fatalne-skutki-dla-pol,nId,23490326
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Jasny komunikat WTA, chodzi o Igę Świątek. Przekaz poszedł w świat