Nagła zmiana w kadrze Grbicia, gwiazda rezygnuje. „Z ciężkim sercem”

0
9

Duże osłabienie reprezentacji Polski siatkarzy. W tym sezonie nie zagra w niej Mateusz Bieniek. Wicemistrz olimpijski z Paryża miał wrócić do kadry po rocznej przerwie i znów być ważnym ogniwem drużyny Nikoli Grbicia. W środę siatkarz opublikował jednak w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformował o swojej decyzji i jej powodach. Środkowy znów ma problemy ze zdrowiem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/siatkowka/reprezentacja-mezczyzn/news-nagla-zmiana-w-kadrze-grbicia-gwiazda-rezygnuje-z-ciezkim-se,nId,23491642
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Świątek w półfinale, ale co zrobiła inna Polka. Mistrzyni z Paryża pokonana