Maszerowała w Paryżu z ukraińską flagą. Teraz wyjęła telefon i pokazała

0
4

– Gracze są częścią propagandy. Milczą i w ten sposób wspierają reżim. Dają reżimowi swoją zgodę – mówiła po meczu z Rosjanką na Roland Garros Ołeksandra Olijnykowa. Dzięki drugiej wygranej Ukrainka w trzeciej rundzie zagra z Dianą Sznajder, czyli kolejną reprezentantką kraju rządzonego przez Putina. Na konferencji prasowej Olijnykowa wyjęła telefon i uderzyła w najbliższą rywalkę.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-maszerowala-w-paryzu-z-ukrainska-flaga-a-teraz-to-wyjela-tel,nId,23489220
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Niemal 7 asów Rybakiny, Keys za nią. Mistrzyni Wimbledonu wskazuje na Świątek