Linette rozbawiona po pytaniu o Świątek. Później szczere słowa

0
5

– Zaczęłam fajnie, bo od prowadzenia i przełamania. Żałowałam trzeciego gema, że nie utrzymywałam tej samej intensywności. Bo później to się od razu odbiło, Iga weszła na wyższe obroty. Wiadomo, ona tutaj ma więcej czasu, bo gra się dość wolno, więc była w stanie dużo lepiej operować swoim forhendem – powiedziała Magda Linette, która przeżyła gorzko-słodki dzień w Paryżu. Najpierw przegrała w singlu z Igą Świątek, a następnie w deblu przebrnęła pierwszą rundę.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/roland-garros/news-linette-rozbawiona-po-pytaniu-o-swiatek-pozniej-szczere-slow,nId,23489414
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Niemcy wytknęli to Polakom, Rosjanka robi swoje. Głośny finał na igrzyskach