Lewandowski założył go na konferencję we Wrocławiu. Cena? Lepiej usiądźcie

0
7

Robert Lewandowski w czwartek zameldował się we Wrocławiu, gdzie trwa zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Ukrainą i Nigerią. Kapitan naszej kadry wziął udział w pierwszej konferencji prasowej, a w oczy rzucał się zegarek, który dumnie błyszczał na jego nadgarstku. Za takie „cacko” trzeba sporo zapłacić.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/robert-lewandowski/news-lewandowski-zalozyl-go-na-konferencje-we-wroclawiu-cena-lepi,nId,23489461
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Polacy czekają na finał. Co z kadrą? Jan Urban: "Po bitwie zawsze są ranni"