Legendy wróciły do gry. Tuż przed finałem LM. Polak zdobywcą 1. bramki

0
4

Finał Ligi Mistrzów czeka nas „dopiero” jutro. Ale w Budapeszcie już dzisiaj kotłuje się od sportowych emocji. Stolica Węgier zdaje się być w pełni gotowa na goszczenie historycznego dla siebie wydarzenia. Ślady starcia Arsenalu z PSG widać na każdym kroku, na ulicach roi się od kibiców (zwłaszcza tych z Anglii), a pod Puskas Areną już padają pierwsze gole. Na razie tylko w meczach pokazowych. A w jednym z nich błysnął Polak, rozwiązując worek z bramkami spotkaniu, w którym na boisko „wróciły” dwie legendy.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-dwie-legendy-wrocily-do-gry-tuz-przed-finalem-lm-polak-zdoby,nId,23489553
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Prezes Rakowa Częstochowa: Brunes? Liczymy na niego