Lech zaczyna walkę o Ligę Mistrzów. Rywal już jest, tak wygląda terminarz

0
32

Lech Poznań od drugiej rundy rozpocznie batalię o fazę ligową nadchodzącej edycji Champions League. „Kolejorz” w związku z tym dopiero we wtorek poznał najbliższego rywala. Przeciwnika obecnych mistrzów kraju wyłoniło starcie pomiędzy Breidablik a Egnatią. Dużo lepszy w dwumeczu okazał się pierwszy z wymienionych zespołów. Jeżeli misja awansu do trzeciej rundy się powiedzie, to kolejnych oponentów Wielkopolan wyłonią losowania. Przedstawiamy terminarz.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-lech-zaczyna-walke-o-lige-mistrzow-rywal-juz-jest-tak-wyglad,nId,22165636
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Hiszpanie niesamowicie jednomyślni. Ogłaszają ws. Lewandowskiego i Szczęsnego