Lech Poznań traci gwiazdę, stanowcza odmowa. W grze 4,5 miliona euro

0
3

W Poznaniu dopiero niedawno zakończono świętowanie kolejnego mistrzostwa Polski. Przed „Kolejorzem” nowe wyzwania. Dla działaczy w tym momencie kluczowym wydaje się być zatrzymanie w klubie Luisa Palmy. Niepokojące wieści w tej sprawie przekazał portal „Weszło”. Wszystko wskazuje na to, że Lech chcąc zatrzymać gwiazdę będzie musiał pobić swój rekord transferowy. Wszelkie negocjacje spełzły na niczym, a czasu na ostateczną decyzję jest już bardzo mało.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/news-lech-poznan-traci-gwiazde-stanowcza-odmowa-w-grze-4-5-milion,nId,23490706
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Sceny na konferencji Sabalenki w Paryżu. Wypaliła do dziennikarzy bez skrupułów