Kostiuk przemówiła do Świątek. Rosną emocje przed polsko-ukraińskim hitem

0
8

– Przegrałam z nią trzy razy, raz w juniorskich latach. Jestem bardzo podekscytowana tym meczem, bo chciałam z nią zagrać. Ona uwielbia tu grać, to oczywiste, ale mam wszelkie szanse. To pewne, że będę w tym meczu underdogiem, ale wyjdę na kort i będę się tym cieszyć tak bardzo, jak tylko mogę – zapowiada Marta Kostiuk, rywalka Igi Świątek w czwartej rundzie Rolanda Garrosa. Ukrainka kontynuuje wspaniałą passę, dzisiaj odniosła 15. z rzędu zwycięstwo na mączce.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/iga-swiatek/news-kostiuk-przemowila-do-swiatek-rosna-emocje-przed-polsko-ukra,nId,23489565
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Smutny komunikat krakowskiego klubu. Nie żyje najstarszy mistrz kraju