Komunikat po awansie Wieczystej. Już oficjalnie, nie ukrywają radości

0
4

W niedzielny wieczór poznaliśmy wszystkich uczestników nadchodzącego sezonu PKO BP Ekstraklasy. O ostatnie wolne miejsce Wieczysta Kraków walczyła z Chrobrym Głogów. Ekipa ze stolicy Małopolski triumfowała 2:1, dzięki czemu wciąż kontynuuje pisanie pięknej historii. Dzień po najważniejszym triumfie w dotychczasowej historii klubu, nadszedł radosny komunikat dotyczący majowego widowiska. Jego autorzy nie ukrywają sporej radości.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/1-liga/news-komunikat-po-awansie-wieczystej-juz-oficjalnie-nie-ukrywaja,nId,23490596
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Katastrofa Polaków, kompromitacja była o krok. Stoch ratował honor