Kędziora upadł w polu karnym. Wściekłość po decyzji sędziego. „Też bez awansu”

0
9

Reprezentacja Polski w niedzielnym meczu towarzyskim we Wrocławiu mierzyła się z Ukrainą. Po pierwszej połowie było 0:2, ale eksperci zgodnie przyznali, że arbiter skrzywdził Biało-Czerwonych, gdy nie podyktował rzutu karnego. „Wiem, że karny jest wtedy, kiedy sędzia gwiżdże… Ale w takim razie dlaczego nie zagwizdał w tej sytuacji z Kędziorą?” – pyta Damian Gołąb.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/news-kedziora-upadl-w-polu-karnym-wscieklosc-po-decyzji-sedziego,nId,23490185
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Szturm przed meczem Barcelony. Siedem noży, dwa karabiny. Wszyscy już za kratami