Katastrofa Niemców w MŚ, zostali „czerwoną latarnią”. Szlagier dla Czechów

0
13

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Reprezentacja Niemiec w trzecim meczu hokejowych mistrzostw świata elity rozgrywanych w Szwajcarii doznała trzeciej porażki. Nasi zachodni sąsiedzi w trzech rozegranych meczach zdobyli zaledwie dwa gole. Świetnym widowiskiem uraczyły kibiców reprezentacje Szwecji i Czech. W hicie grupy B padło siedem bramek.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/hokej/news-katastrofa-niemcow-w-ms-zostali-czerwona-latarnia-szlagier-d,nId,23479646
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wisła Kraków - Polonia Bytom w 11. kolejce 1. Ligi. Relacja na żywo