Hit. To nagranie z Paryża ma już 9 lat. Tak mówiła o grze ze Świątek

0
17

Maja Chwalińska jest na ustach całej Polski po kolejnych spektakularnych wynikach w tegorocznej edycji Roland Garros. Sukcesy we Francji tenisistka odnosiła już także jako nastolatka. Dziewięć lat temu 15-letnia wówczas Chwalińska udzieliła wywiadu dla Polsatu Sport, w którym z uznaniem wypowiedziała się m.in. o grze z Igą Świątek dla reprezentacji Polski.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://sport.interia.pl/tenis/news-hit-to-nagranie-z-paryza-ma-juz-9-lat-tak-mowila-o-grze-ze-s,nId,23491131
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Jarosław Królewski dla Interii: To było tak absurdalne, że trudno to powtórzyć